Čištění a
úklidové služby

Desinfekce Sintobac

Desinfekce Sintobac

čistící prostředky,čištění,úklid,doporučení

Používáme plošnou desinfekci Sintobac

Sintobac / Sintobac GF

Jedná se o vysoce účinnou desinfekci Bösch – tzv. bezoplachovou technologii. K důkladné desinfekci podlah, povrchů, zařízení, přístrojů, sprch, WC/sanitárních zařízení, šaten, školních tělocvičen, klinik, domovů, ordinací, výroby potravin, oblasti hotelů, restaurací a kaváren atd., stejně jako sportovního nářadí, sedacích ploch a lehátek speciálně v oblasti bazénů, saun, ve wellness – a fitness – centrech (např. parních lázní, sanitárních buněk).
Vhodný pro povrchy z akrylátového skla (solária) a neošetřeného dřeva (také napadeného houbou).
Vhodný a schválený pro profylaxi mykózy nohou.
Nízké dávkování – silný účinek.

Vynikající účinnost proti mikroorganizmům. Odstraňuje bakterie (salmonely, stafylokoky, E. coli), zárodky, viry (HIV, HBV, vaccinia, BVDV,houby atd. Zajišťuje sterilní hygienu a odstraňuje zápach. Posudky podle VAH/DGHM, ÖGHMP, DVG a RKI.

Sintobac GF se doporučujeme k desinfekci povrchů, zařízení, přístrojů (lehátek, armatur, držadel, sportovního a fitness – nářadí, WC – mís atd.) a na základě jednoduchého používání k desinfekci povrchů v soláriích a jiných choulostivých povrchů.

Sintobac GF je 7,5 % roztok, připravený k okamžitému použití.

Sintobac koncentrát

Doporučujeme k všeobecné plošné desinfekci podlah, zdí, sanitárních buněk a k profylaxi mykózy nohou. Podle použití je možné dávkování příslušně přizpůsobit.

Jednoduchá aplikace bez nutnosti oplachu. Postříkat povrch až do úplného smočení a udržovat jej vlhký. Podle potřeby po uplynutí doby působení vytřít vlhkým hadrem nebo mopem nebo zbytek tekutiny zachytit papírovou utěrkou. Pachově neutrální!


Proč používáme desinfekci Sintobac

Protože 99% virů a nemocí se nachází na běžně dostupných zdrojích jako jsou kliky, zábradlí, telephony, klávesnice, WC, kuchyňkách, houbičkách, utěrkách apod.

Pravidelným ošetřováním “rizikových zdrojů” se snažíme předcházet různým onemocněním.

Kontakt

ČIŠTĚNÍ A ÚKLID DOMÁCNOSTÍ
ČIŠTĚNÍ A ÚKLID FIREM
ČIŠTĚNÍ A ÚKLID KANCELÁŘÍ
VYKLÍZENÍ BYTŮ,DOMŮ,KANCELÁŘÍ atd.

 

Email:
info@cisteni-v.cz